Zpět na služby

  

Vlnové délky a osvětlení v průmysluvlnové délky v průmyslu a zdravotictví

Různé vlnové délky světla mají budoucnost

S pokrokem v LED technologii je dnes možné používat světlo k dalším nemyslitelným aplikacím. Viditelné světlo se pohybuje mezi 380 - 750 nm. Všechny tyto vlnové délky jsou LED čipy schopny vyzařovat. Jsou však schopny vyzařovat jak v ultrafialovém spektru UV, tak i v infračerveném spektru IR. To otvírá spektrální LED technologii neuvěřitelné možnosti použití.


Rádi Vám pomůžeme s výběrem správných vlnových délek, případně jejich konbinacemi, a vyrobíme svítidlo přímo pro vaši aplikaci.Jaké jsou možnosti využití vlnových délek v průmyslu a zdravotnictví?

Toto téma je v poslední době hodně diskutované. Přícházíme na to, že některé materiály v průběhu výroby dostávají specialní vlastnosti, pokud je na ně posvíceno správným spektrem. Podobné věci se dějí i ve zdravotnictví. Lidem se snadněji hojí různé exémy, jizvy a podobně. Nehledě na již známé použití jako pěstebního osvětlení, kdy se dá namíchat kombinace vlnových délek přímo pro danou rostlinu nebo čeleď. V této oblasti máme velké zkušenosti. Rádi se budeme podílet na vývoji a testování v tomto novém odvětví, kterým spektrální technologie - zářiče bezesporu je.


Používáte ve výrobě nějaké spektrum světla, nebo chcete navrhnout a otestovat spektrální svítidlo? Kontaktujte nás.


Více informací o vlnových délkách najdete v světelných situacích použití vlnových délek.


Informace o našich službách


Nové osvětlení Měření osvětlení Údržba osvětlení Instalace osvětlení Vlnové dékly v průmyslu